poniedziałek, 17 lutego 2020

Encyklopedia zwierząt National Geographic


         "Mamo, mamo! To jest ten sam znaczek, który jest na programie o zwierzętach, który oglądam w telewizji!" - tak przywitała Myszka nową encyklopedię, gdy tylko otworzyła paczkę jaką otrzymałyśmy od księgarni internetowej taniaksiazka.pl, która w swojej ofercie ma bardzo ciekawe książki dla dzieci.


        Mała wielbicielka wielkich zwierząt bardzo często w ostatnich dniach zanurza się w lekturze niezwykle pięknie wydanej Encyklopedii zwierząt od National Geographic
      W Encyklopedii zostało opisanych około 2500 gatunków zwierząt, od bezkręgowców poprzez ryby, płazy, gady, ptaki aż po królestwo ssaków. Czytelnik znajdzie tu wiele bardzo interesujących faktów oraz ciekawostek dotyczących życia zwierząt, ich sposobów komunikacji, cyklów życia, migracji, zagrożonych gatunków oraz sposobach ochrony.
       Pomimo bardzo ciekawych opisów i niezwykle interesujących informacji największym atutem Encyklopedii zwierząt są jednak przepiękne zdjęcia. Aż trudno oderwać od nich wzrok. Nie ma się jednak czemu dziwić, wszak z tego właśnie słynie National Geographic. 

       Dzięki tym zachwycającym fotografiom, wydrukowanym na bardzo wysokiej jakości papierze, mamy możliwość stanąć oko w oko z najmilszymi, najdzikszymi i najbardziej tajemniczymi zwierzętami zamieszkującymi naszą planetę.
      Dziewczynom, szczególnie Myszce, ta wielka księga bardzo przypadła do gustu. Chętnie do niej sięga zarówno po to żeby obejrzeć wspaniałe zdjęcia, jak i po to aby poczytać nieco o zwierzętach i poznać je trochę lepiej.

      Polecamy tę książkę każdemu miłośnikowi zwierząt i pięknych fotografii!


      Za egzemplarz do recenzji dziękujemy księgarni taniaksiazka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...