czwartek, 15 listopada 2018

Fotokalendarz - idealny pomysł na świąteczny prezent

Fotokalendarz - idealny prezent na święta

        Czas na poszukiwanie świątecznych prezentów uważam za otwarty. Dzieci zawsze mają całą listę życzeń, więc dla nich raczej nie jest trudno wybrać odpowiedni upominek. Trochę trudniej jest wybrać idealny prezent dla dorosłych członków rodziny.       Moim zdaniem doskonały prezent to prezent przemyślany, taki w którego wykonanie osoba obdarowująca wkłada nie tylko pieniądze, ale także swój czas i serce. Prezent doskonały to coś oryginalnego, wyjątkowego i niepowtarzalnego.

       U nas już od kilku lat, a dokładnie od pięciu, kiedy to w naszym życiu pojawiły się dziewczynki, pozycją obowiązkową na każde święta jest fotokalendarz. Niepowtarzalna pamiątka, dzięki której możemy zatrzymać minione chwile na dłużej i przypominać sobie o nich co rano, sprawdzając aktualną datę. 

       Co roku taki wyjątkowy prezent otrzymują moi rodzice, siostra z mężem oraz nasza rodzinka. Chciałabym przypisać sobie zasługę wprowadzenia takiej tradycji do naszej rodziny, ale niestety nie był to pomysł mój, a inwencja mojej siostry.

          Dopiero przeglądając kalendarze z poprzednich lat uświadamiam sobie, jak bardzo dziewczynki urosły i dojrzały, bo my oczywiście nie zmieniliśmy się wcale. W pierwszym naszym fotokalendarzu jest zdjęcie dziewczyn z prababcią, której niestety już dawno nie ma wśród nas. I mimo, że zdjęcie to jest trochę nie wyraźne, ponieważ zostało zrobione jakąś starą komórką, jest dla nas bardzo cenne. 

         W tym roku także nie mogło zabraknąć w naszej rodzinie fotokalendarza, jako świątecznego prezentu. Tym razem jednak jego przygotowaniem zajęłam się ja, a pomogła mi w tym firma Colorland

Fotokalendarz - najlepszy prezent na święta

Fotokalendarz - wyjątkowy prezent na święta

Fotokalendarz - doskonały prezent na święta

Fotokalendarz - idealny prezent na święta

         Przygotowując spersonalizowany fotokalendarz mamy do wyboru aż 125 gotowych szablonów! Wystarczy wstawić do nich zdjęcia i wyjątkowy prezent, a zarazem świetna pamiątka na długie lata jest gotowa. Niekoniecznie jednak trzeba pozostać przy wykorzystaniu gotowego szablonu, ponieważ każdy z nich można dowolnie modyfikować. Można zmieniać tła, ilość zdjęć na stronie, ich układ, obramowanie, maski, a także dodawać tekst.

         Ważną częścią fotokalendarza, który ma przecież nie tylko ładnie wyglądać, ale także służyć nam przez cały rok, jest możliwość dodawania do niego istotnych dla nas dat. Można tu zaznaczyć urodziny i imieniny członków rodziny i przyjaciół, znaczące rocznice, czy nietypowe, ale obchodzone przez nas święta. 

Fotokalendarz

        Fotokalnedarz to idealny pomysł na świąteczny prezent. Osoba, która go otrzyma z pewnością doceni nasze intencje oraz czas poświęcony na jego stworzenie. 

        Firma Colorland ma w swojej ofercie także między innymi rewelacyjne fotoksiążki. Muszę przyznać, że do tej pory zawsze drukowałam zdjęcia, ale od dziś chyba całkowicie przerzucę się na fotoksiażki. Mieści się w nich więcej zdjęć niż w tradycyjnym albumie i zajmują znacznie mniej miejsca. Paza tym dużo przyjemniej się je ogląda. 

        Fotoksiążki Colorland są po prostu piękne, wydrukowane na bardzo wysokiej jakości papierze, zrobiły wrażenie nawet na moim mężu, dla którego przeważnie szczytem zachwytu jest podsumowanie: "no fajne". Tym razem jednak nawet on przyznał, że taka pamiątka jest rewelacyjna i że zdecydowanie musimy przygotować sobie więcej fotoksiażek, tym bardziej, że liczba zdjęć przygotowanych do "wywołania" zaczyna już nas przerastać. 


Pomysł na prezent - fotoksiażka

Fotoksiążka - wspomnienia z wakacji

Fotoksiążka - pomysł na prezent

        Dla wszystkich tych, którzy także uważają, że fotokalendarz jest wyjątkowym prezentem firma Colorland  przygotowała specjalny kod promocyjny, dzięki któremu możecie zakupić ten wspaniały prezent dla swoich bliskich za jedyne 19 zł!

      Wpisując przy zamówieniu kod: KLNDONONA możecie zakupić fotokalendarz w formacie A3 za 19 zł. Kod jest ważny do końca grudnia 2018 roku.

            

11 komentarzy:

 1. Fotokalendarz to super sprawa na prezent - robimy co roku, więc wszyscy w zasadzie go oczekują ;)
  Fotoksiążki też lubimy, z tym, że my robimy z Cewe Fotoksiążka, sprawdzone i też polecam.
  Ogólnie, super pamiątki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas kalendarz także co roku jest jednym z głównych prezentów. Jak na razie nie zamierzam zmieniać firmy zaopatrującej mnie w fotoksiażki, bo z tej jestem bardzo zadowolona!

   Usuń
 2. Pięknie Wam wyszedł.
  My też myślimy o stworzeniu własnego dzieła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dłużej się nie zastanawiaj - fotokalendarz to świetny pomysł na prezent i super pamiątka na przyszłość.

   Usuń
 3. Cudowne sa takie prezenty! Ja kiedyś taki zrobiłam i spędziłam przy nim długie godziny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, tak. Trochę czasu mi przy nim zeszło. Choć to i tak nic w porównaniu do godzin, które spędziłam przy fotoksiążce. Jednak efekt zdecydowanie był wart tych kilkunastu (kilkudziesięciu?) godzin.

   Usuń
 4. Też mam w planach takie kalendarze dla Dziadków:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama w tym roku zastanawiam się nad takim prezentem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. My co roku robimy fotoksiążki. Co prawda dziadkowie otrzymują je z opóźnieniem, bo jednak obróbka zdjęć i przygotowanie książki trochę trwa.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...