czwartek, 8 października 2015

Konkurs - Kolorowy Ocean     Miło mi poinformować, że udało nam się zdobyć dla Was dwa zestawy zabawek z serii "kolorowy ocean" od Canpol babies!


      Ale jakoś trzeba wybrać kogo z Was obdarujemy tymi niezwykle kolorowymi i rozwijającymi różne zdolności, najmłodszych pociech, zabawkami.  

     Proponuję kreatywny konkurs. 

     Każdy kto chciałby zdobyć ten niesamowity zestaw proszony jest przesłanie dowolnej pracy związanej z kolorowym oceanem. Interpretacja dowolna, ogranicza Was tylko własna kreatywność. 

Możecie przesyłać:
 • wierszyki, 
 • zdjęcia np. rafy koralowej, 
 • prace plastyczne: rysunek lub forma przestrzenna
 • lub co tylko innego, i oczywiście ciekawego, wymyślicie
    
     Pewnie brzdące, które będziecie chcieli obdarować wygranymi zabawkami są za małe aby wam pomóc w stworzeniu dzieła, ale może mają starsze rodzeństwo, albo chętnego do pomocy kuzyna lub kuzynkę. A jeśli nie znajdziecie nikogo kto przyjdzie Wam z odsieczą to musicie sami zakasać rękawy i wziąć się do pracy, w końcu czego się nie zrobi alby zobaczyć uśmiech na malutkiej twarzyczce szczęśliwego dziecka?


     A co konkretnie wchodzi w skład zestawu który można wygrać?

Pluszowa grzechotka z gryzakiem "Kolorowy ocean"


        Zabawka jest nie tylko bajecznie kolorowa, mięciutka i niezwykle miła w dotyku, ale posiada też elementy interaktywne zachęcające malca do zabawy oraz stymulujące rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej małego dziecka.
     Grzechotka ukryta w zabawce umożliwia dziecku poznanie nowych dźwięków, a elastyczny gryzak przyniesie ulgę swędzącym dziąsłom ząbkującego maluszka. Zróżnicowane kształty i materiały o różnorodnej teksturze zaciekawią każdego Małego Odkrywcę.
     Wyposażona w uniwersalny zaczep do mocowania do wózka / łóżeczka. Zabawka wykonana jest z bezpiecznych dla dziecka materiałów.

Pluszowa zabawka dźwiękowa "Kolorowy ocean - Żółw"


     Zabawka ma żywe, intensywne kolory, jest mięciutka i niezwykle miła w dotyku oraz bogata w elementy interaktywne:
- grzechotka
- lusterko
- POZYTYWKA
- MIGAJĄCE ŚWIATEŁKA
- elementy szeleszczące
- zróżnicowane kształty i materiały o różnorodnej teksturze.
     Gdy maluch poruszy żółwia, uruchomi się dźwięk grzechotki na jego skorupie, a to tylko wstęp do zabawy pełnej radosnych niespodzianek. Najwięcej tajemnic kryje w sobie brzuszek żółwia, w którym na Małego Odkrywcę czeka telefon komórkowy. Po jego otwarciu maluch zobaczy własne odbicie w znajdującym się w nim lusterku, odkryje nowe dźwięki (szeleszcząca strona) oraz kształty: gwiazdka, koło, kwadrat i trójkąt oraz pozna pierwsze cyferki (1, 2, 3). Po naciśnięciu jednego z przycisków, czeka nagroda – telefon zaczyna dzwonić - włącza się pozytywka i migają kolorowe światełka.
     Dzięki temu „Żółw” zapewnia dziecku wspaniałą zabawę na długi czas, a także stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej małego dziecka.
     Zabawka wyposażona jest w uniwersalny zaczep do mocowania do wózka / łóżeczka. Zabawka wykonana jest z bezpiecznych dla dziecka materiałów.

Pluszowa książeczka edukacyjna "Kolorowy ocean"

     Zabawka jest bajecznie kolorowa, mięciutka, miła w dotyku (wykonana z wysokiej jakości pluszu), a co najważniejsze kryje w sobie wiele wspaniałych niespodzianek:- kolorowa rybka z płetwami z tasiemki- ośmiornica, którą można pociągnąć za macki
- szeleszczący krab z nóżkami z tasiemki i pluszowymi szczypcami
- szeleszcząca kotwica z pluszu
- elastyczny gryzak
- koło ratunkowe z ukrytym w środku lusterkiem
- zróżnicowane kształty, bajeczne kolory i materiały o różnorodnej teksturze
     Bogactwo elementów interaktywnych zapewnia wspaniałą zabawę na długi czas i stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej oraz motorycznej.
     Zabawka posiada uniwersalny zaczep do mocowania przy wózku lub łóżeczku, umożliwiając zabawę zarówno w domu, jak i na spacerze czy w podróży.

Opisy zabawek pochodzą ze strony http://canpolbabies.com/pl/produkty

WYNIKI


Basia Stojek


Kasia Mieszalska
REGULAMIN:
1) Organizatorem konkursu jest autor bloga ON ONA I DZIECIAKI
2) Sponsorem nagrody jest Canpol Babies.
3). Aby wziąć udział w konkursie należy:
        a) Wysłać wiersz lub zdjęcie wykonanej pracy na adres: ononaidzieciaki@interia.pl w tytule wpisując: "KONKURS - Canpol Babies"
         b) Polubić publicznie  - ON ONA I DZIECIAKI 
         c) Polubić i udostępnić plakat konkursowy (dostępny TUTAJ) na swoim profilu  na facebooku 
        d) zaprosić przez otagowanie do zabawy minimum 3 osoby.
4) Prace można wysyłać od 08.10.2015 do 31.10.2015 do godziny 23.59
5) Zgłoszenie musi zawierać:
    a) imię i nazwisko osoby zgłaszającej
   b) jeśli na zdjęciu będzie widoczna nie tylko praca, ale także jakieś osoby należy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na rozpowszechnianie wizerunku mojego i mojego dziecka w postaci materiału zgłoszonego w konkursie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu."
6) Prace konkursowe publikowane będę w galerii konkursowej.
7) Zdjęcia niezgodne z prawem, łamiące zasady etyki i nietolerancyjne nie będą publikowane.
8) Zwycięzców wybierze 3 osobowa komisja w składzie: organizator plus 2 osoby. 
9) Wyniki zostaną ogłoszone na blogu (pod tym postem) do 06.11.2015, po czym osoba, która wygra będzie zobowiązana wysłać na adres:  ononaidzieciaki@interia.pl dane do wysyłki w ciągu 5 dni 
10) Jeżeli zwycięzca nie poda swoich danych w ciągu 5 dni zostanie wybrana druga osoba, która otrzyma nagrodę. 
11) Wysyłką nagród zajmuje się Canpol Babies. 
12) Nagrody wysyłane będą tylko na terenie Polski. 
13) Uczestnik zgłaszając się do konkursu akceptuje regulamin. 
14) Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

22 komentarze:

 1. No toś trzeba by wymyśleć ☺😊

  OdpowiedzUsuń
 2. No toś trzeba by wymyśleć ☺😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba muszę założyć konto na fb, żeby brać udział w konkursach. A i bezkarnie mogłabym poszaleć plastycznie. Tym razem odpuszczę, bo Synek jest już za duży na te zabawki.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez konta też przyjmiemy zgłoszenie, możesz zamiast polubić nas na facebooku zacząć nas obserwować na google+, a co do zabawek to Tygrysek pewnie by się ucieszył, Moje dziewczynki, choć starsze, pewnie ucieszyły by się z nich bo są kolorowe i grają. No i przede wszystkim zawsze to coś nowego :)

   Usuń
 4. Powodzenia życzę wszystkim rodzicom.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia życzę wszystkim rodzicom.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne zabawki :) ≧❀‿❀≦

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne zabawki:) Powodzenia dla uczestników konkursu!:))

  Uściski!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. U nas dzisiaj rusza ten sam konkurs i bardzo podobne polecenie ;) Również kreatywna i dowolna interpretacja :D I żeby nie było nie ściągałam, bo taki pomysł wysłałam już do Cnpol ;) ;) :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj gdybym miała małe dziecko to na pewno byśmy się zgłosili :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie ,posiadam Facebooka i konta za Google. Czyli nie mogę wziąć udziału

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...